Матуранти плесали квадрил.
Уз романтичне звуке , на стадиону ФК „Слога“ Трн, матуранти наше школе, плесом и фотографисањем обиљежили су крај школске године. Директор се обратио свим присутним, честитао нашим матурантима, а најуспјешнијим ученицима генерације уручио пригодне поклоне. Истакао је да је плес матураната дугогодишња традиција наше школе и по томе смо препознатљиви.
Догађај, који је за све и срећан и тужан, матуранти су провели уз добро дружење, шалу и пјесму. Била је ту и по која суза, јер је дошло вријеме да се оконча дружење у школским клупама, што никако не значи да је то крај искрених и правих пријатељстава, али је свакако вријеме за нека нова искуства, нека нова школска дружења.
Свакако је примјерено да се ђаци на овај начин опросте са школом, како доликује васпитаним младим људима, и треба да буде стандард не само за нашу школу него за друштво у цјелини.
Још једном, матуранти, честитамо вам и желимо вам много среће и успјеха на вашем путу ка одрастању, СРЕЋНО!!!
Ученици деветог разреда, носиоци дипломе „ Вук Караџић“ у школској 2018/19. години :
- Мартина Јањетовић (IX1)
- Милош Сукур (IX2)
- Ања Ћук (IX3)
- Теодора Керезовић (IX3)
Спортисти генерације 2018/19. су Стефан Сарафијановић (IX2) и Сандра Полић (IX2), а награђени музичари су Нада Станисављев (IX3), Милица Руњо (IX1) и Давид Радосављевић(IX4)
Избор ученика генерације
На основу ранг – листе директор школе је донио одлуку да се за ученика генерације школске 2018/19. године прогласи ученика МИЛОША СУКУРА (IX2) .